kodulehel

Ettetantsimised toimuvad Tartu Kivilinna koolis 15. aprillil järgnevalt:

Proovigraafik: Liik Peol osaleva rühma täispikk nimi Tantsijate
arv rühmas
9.00-9.30
1.-2. klassi lasterühmad Reiniku sumisejad 24
1.-2. klassi lasterühmad Tartu Annelinna Gümnaasiumi 2a klass 16
1.-2. klassi lasterühmad Tartu Forseliuse Kooli 1.-2.klassi rahvatantsurühm Forsakad 16
1.-2. klassi lasterühmad Tartu Veeriku Kooli 1b klassi rahvatantsurühm 24
80
9.30-10.00
1.-2. klassi lasterühmad EMÜ Rahvatantsuansambel TARBATU lasterühm 16
1.-2. klassi lasterühmad Tartu Kivilinna Kooli 1.B klass 22
1.-2. klassi lasterühmad Tartu Kesklinna Kooli 2.a klass 20
1.-2. klassi lasterühmad Tartu Kesklinna Kooli 2.c klass 20
78
10.00-10-30
1.-2. klassi lasterühmad Puhja Kooli lapsed 20
1.-2. klassi lasterühmad Konguta Kooli 2.-3.klassi segarahvatantsurühm 16
1.-2. klassi lasterühmad Elva Gümnaasiumi “Minikäbid” 16
1.-2. klassi lasterühmad Ilmatsalu Slikerdajad 16
68
10.30-11.00
1.-2. klassi lasterühmad Tartu Erakool Lõunatera 16
1.-2. klassi lasterühmad Võnnu 1ja2 8
1.-2. klassi lasterühmad Melliste Marakratid 16
1.-2. klassi lasterühmad Kõrveküla Põhikool 34
74
11.00-11.30
3.-4. klassi lasterühmad Anna Haava nim Pala Kool 20
3.-4. klassi lasterühmad Ilmatsalu Põhikooli Slikerdajad 15
3.-4. klassi lasterühmad Tabivere Põhikooli rahvatantsurühm 14
3.-4. klassi lasterühmad Võnnu Väänikud 14
63
11.30-12.00
3.-4. klassi lasterühmad TDK 3. B klassi tantsurühm 18
3.-4. klassi lasterühmad Tartu Karlova Kooli 3.klasside rahvatantsurühm 16
3.-4. klassi lasterühmad Tartu Veeriku Kool 2.-3. kl rahvatantsurühm 16
50
12.00-12.30
4.-5. klassi lasterühmad Tartu Kivilinna Kooli 4.D klass 24
4.-5. klassi lasterühmad Tartu Kivilinna Kooli 4.-5.klassi rahvatantsurühm 16
4.-5. klassi lasterühmad Tartu Kesklinna Kooli 3.-4.klassi rahvatantsurühm 16
56
12.30-13.25
4.-5. klassi lasterühmad Nõo Põhikooli 4. klassi tantsurühm 16
4.-5. klassi lasterühmad Juhan Liivi nim Alatskivi Kool 24
4.-5. klassi lasterühmad Elva Gümnaasiumi “”Käbikesed” 16
4.-5. klassi lasterühmad Melliste Tatsajad 14
70
13.25-14.00
4.-5. klassi lasterühmad TÜ RKA Tulevased Tudengid 18
4.-5. klassi lasterühmad Tartu Veeriku Kooli 5. klassi rahvatantsurühm 16
4.-5. klassi lasterühmad Härmatis 4-5 24
58
14.00-14.40 6.-8. klassi lasterühmad Konguta Kooli 5.-6.klassi segarühm 16
6.-8. klassi lasterühmad A. Haava nim Pala Kooli tantsurühm Tantsusõbrad (6. 8. kl) 16
6.-8. klassi lasterühmad Reiniku sumisejad 16
48
14.40-15.15
6.-8. klassi lasterühmad Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli Tulevased Tudengid 16
6.-8. klassi lasterühmad Tartu Kivilinna Kooli 6.-8.klassi rahvatantsurühm 16
6.-8. klassi lasterühmad Tartu Kesklinna Kooli 5.-6.klassi rahvatantsurühm 14
46
15.15-16.00
6.-8. klassi lasterühmad Härmatis 6a 16
6.-8. klassi lasterühmad Härmatis 6b 16
6.-8. klassi lasterühmad Härmatis 7 16
6.-8. klassi lasterühmad Härmatis 8 16
64
Kõik kokku: 755
Advertisements