Tantsuetendus LOODUD JÄÄMA

21.juunil 2019. aastal algusega kell 22:00 toimub Kassitoome orus rahvatantsuetendus „Loodud jääma“

Tegemist on eksklusiivse kontserdiga, mida antakse vaid 1 kord ja mille pealtvaatajate kohtade arv on piiratud tantsupeo paiga väga erilise ja tehniliselt keerulise asukoha tõttu. Samas loob peo paik võimaluse luua väga omanäoline ja kordumatu etendus. Ostke pilet kohe!

Tantsupeol on alati olnud sümboolne tähendus ja kuna seekordne kontsert-etendus vaatab korraga nii rahvatantsu ajalukku kui ka tänapäeva, saavad vaatajad emotsionaalse elamuse rahvatantsude muutumisest läbi aja.

Etendus toimub kahel laval, millest üks on sümboolne rehetare, milles tantsitakse autentseid folkloorseid tantse. Teisel laval esitletakse samade tantsude kaasaegseid versioone. Tantsud on põimitud muusika ja sõnalise osaga.

Tantsuetendus toimub Tartus, Kassitoome orus. Oma amfiteatriliku iseloomuga sobib Kassitoome väga hästi asupaigaks etendusele, kus nii ümbritsev loodus kui ka suveöö valgus ja varjud ning lisanduv tõrvikute tuli võimaldab luua enneolematult lummavat keskkonda. Kassitoome oru keskele paigaldatakse lavad, kuid etendust kantakse esile erinevatest paikadest oru nõlvadel ning see toetab etenduse mitmemõõtmelisust ja suurejoonelisust. Vaatajatel on võimalik istuda pinkidel või leida endale koht oru nõlvadel ja murul.  Kassitoome asupaigana on valitud teadlikult. Seal toimus 1956. aastal esimene üliõpilaslaulu-ja tantsupidu Gaudeamus ja see on ka praegu publiku jaoks atraktiivne kontserdipaik.

Pileti saad siit: https://www.piletimaailm.com/performances/89284-tantsuetendus-loodud-jaama?lang=et_EE

Avalda arvamust

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: