Rattaralli häirib nädalavahetusel linnas liiklust

Nädalavahetusel toimub Tartu linnas mitmeid rattaralliga seotud üritusi, mis häirivad üldist liiklust kogu linnas. Palume Raadile saabuvatel tantsijatel varuda mõnevõrra rohkem aega, sest liikluses võib esineda ummikuid.

Arvestada tuleks järgnevaga:

Alates neljapäeva õhtupoolikust on häiritud liiklus Turu tänaval, seega soovitame seda tänavat liikumiseks mitte kasutada.

REEDE, 27. MAI
Kell 14.50-16.00 on Tartusse saabuva võistluskaravani tõttu suletud lõik Narva maanteel. Kuna sel ajal tantsijate liikumist Raadile ei peaks olema, ei puuduta antud piirang meid oluliselt.

LAUPÄEV, 28. MAI
Kell 11.00-18.30 on liiklus tugevalt häiritud kesklinnas, Karlovas ja Supilinnas/Tähtveres.
Sellest tulenevalt sõidab ka ühistransport mööda muudetud marsruuti vaba graafiku alusel!
Autoga Raadile liikumiseks soovitame kasutada Riia tänavat ja Narva maanteed, kuid tuleb arvestada, et Riia tänaval toimub ajutisi liiklusseisakuid. Palun arvesta sellega! Ka liikumine üle Ihaste silla aitab vältida ummikuid kesklinnas.

Suuremat planeerimist liiklemisel vajavad B- ja D-rühmad, kes peavad kasutama ka Salme tänava staadionit (Õpetajate seminari staadion).
Staadionile suundumine linnast ning maakonnas lõuna ja lääne poolt lähenevatel rühmadel: liigu Võru tänavale ning ületa Tähe tänava rattaralli võistlustrass mööda Õnne või Sepa tänavat ja liigu mööda Salme tänavat staadionini.
Salme tänava staadionilt Raadile liikumine: soovitatav liikumine on üle Sõpruse silla ning mööda Jaama tänavat Narva maanteele. Sõpruse silda on mõistlik kasutada ka rühmadel, kes peavad minema Raadilt Salme tänava staadionile proovi või kes lähenevad maakonnast linnale põhja või ida poolt.

Vaata rattaralli linnasõidu liikumisskeemi ja suletuid tänavaid siit: 2016_TartuGP_rada

PÜHAPÄEV, 29. MAI
Kell 10.30-11.00 ja 11.00-11.30 on suletud Riia tänav ning 11.30-17.30 Ringtee tänava (alates Võru tn-st) ja Turu tänava kesklinna poole suunduvad sõidurajad.

Palun planeeri oma sõidud Raadile ja harjutusväljakutele aegsasti ning eriti laupäevasel päeval katsu vältida võimalikult palju rattaralli liikumistrassi.

Avalda arvamust

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: